Motyw miasta na ścianach – Fototapety

Każdy z Nas ma ulubione miasto do którego chętnie powraca. A co gdyby motyw miasta znalazła się na Naszej ścianie i moglibyśmy mieć swój ulubiony widok codziennie ? My jesteśmy zdecydowanie na TAK!

Stworzenie idealnej wizji mieszkania lub domu jest nie lada wyzwaniem. Jeżeli chcemy stworzyć interesujące wnętrze, która jednocześnie będzie nowoczesne i przyjazne domownikom, to motyw miasta na ścianie sprawdzi się idealnie.

Zastanawiasz się czy motyw miasta jest akurat dla Ciebie? oto kilka aspektów, które mogą pomoc w wyborze 🙂

Dobrze dobrana fototapeta naścienna będzie prawdziwą ozdobą danego pomieszczenia. Aby odpowiednio dopasować motyw miasta do aranżacji, warto pamiętać o kilku prostych trikach.

Motyw miasta na ścianie – gdzie ?

Kluczowe pytanie, gdzie wyeksponować Naszą fototapetę ? W zależności od kolorystyki w mieszkaniu możemy zaszaleć z wyborem fototapety. W stonowanych i „czystych” aranżacjach świetnie sprawdzi się fototapeta czarno-biała, która nie będzie wprowadzała do mieszkania niepotrzebnego chaos.

Z kolei gdy potrzebujemy nadać więcej życia do mieszkania do wyboru mamy wiele widoków w intensywnych, żywych barwach.

Salon i jadalnia to miejsca, gdzie spędzamy bardzo dużo czasu. Zatem możemy wybrać motyw który kojarzy się Nam pozytywnie. Świetnie sprawdzą się lekkie kolorystycznie panoramy miejskie przedstawiające jasne, dzienne pejzaże miasta – np. słoneczne widoki miast czy widok na naszą ulubioną panoramę.

Często motyw miasta na ścianie wybierany jest do sypialni. Pamiętaj o tym, że jest to miejsce, w którym zrelaksujesz się po całym dniu, dlatego nie powinno być one przepełnione wizualnymi rozpraszaczami. Co do kolorystyki, najlepiej wybrać stonowane a nawet ciemne barwy, nawiązujące do charakteru sypialni.

Co sprawdzi się w takim pomieszczeniu? Zdecydowanie wszelakie motywy miast nocą, panoramy miejskie z jaśniejącym księżycem lub o zachodzie słońca.

Pomijając wszelakie zalety wizualne fototapety 3D z motywem miasta ma jeszcze jedna bardzo ważna cechę. Potrafi optycznie powiększyć pomieszczenie.

Gdy mamy zbyt małe pokoje, możemy postawić na fototapety z szerokim, dalekim widokiem. Tym oto sposobem dodamy pomieszczeniu kilka dodatkowych m2. 🙂

Motyw miasta na ścianie – Fototapety z Naszego sklepu

Fototapety z miastami to seria najciekawszych i najbardziej spektakularnych propozycji w naszej ofercie, które są najczęściej wybierane przez klientów oto kilka z nich:

Fototapeta – Big Ben wieczorem, Londyn

Fototapeta – Czarno-biała panorama Nowego Jorku

Fototapeta – Manhattan – noc

Fototapeta – Nowy Jork z lotu ptaka

Fototapeta – Granville Bridge – Vancouver (Kanada)

Fototapeta – Kierunek świateł

Zapraszamy do więcej inspiracji do naszego sklepu swdecore.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *